6 تا از بهترین موسسات آموزش تعمیرات موبایل در ایران – هنر فردی

چرا آموزشگاه تعمیرات موبایل فن آموزان را انتخاب کنیم؟ آموزشگاه تعمیرات موبایل فن آموزان در پایان دوره، افراد را برای شرکت در آزمون فنی و حرفه ای تعمیر گوشی و موبایل معرفی نموده و در صورت کسب نمره قبولی مدرک معتبر فنی و حرفه ای برای آنها صادر می گردد. اگر می خواهید از هزینه های اولیه راه اندازی شغل تعمیر موبایل مطلع شوید ، این کار تقریباً 15 تا 50 میلیون تومان هزینه دارد (بستگی به کیفیت تجهیزات و حرفه ای بودن بیزینس شما). بسیاری از تعمیرگاه های موبایل به دنبال افرادی حرفه ای در این کار می باشند تا آنها را استخدام کرده و به صورت درصدی با آنها کار نمایند. زمانی که در تعمیرات موبایل از تعویض گلس شکسته گوشی صحبت میشود، منظور تعویض کردن لایه شیشهای است که خود شرکت سازنده بر روی ال سی دی گوشی پرس کرده است. تعمیرات لپ تاپ بابت مشکلاتی همچون کم نوری صفحه (LCD dimming) ، پرش ال سی دی لپ تاپ ( LCD flickering ) ، شکستگی ال سی دی لپ تاپ (Broken Screen ) ، خطوطی عمود و افقی بر روی صفحه نمایشگر Vertical/Horizontal stripes و … به طور کلی ، نقایصی مانند تعویض صفحه نمایش LCD ، خرابی سوکت شارژ ، تعمیر مدار شارژر ، ضعف آنتن تلفن ، تعویض تاچ ، خرابی آی سی بلوتوث ، تعمیر بی سیم ، خرابی سوکت سیم کارت و مشکلات مشابه که معمولا به باتری و آی سی مرتبط بوده و در زمان کوتاهی قابل رفع است.

در صورت امکان ، اگر بتوانیم تلفن های همراه را سریعتر تعمیر کنیم ، در این صورت می توانیم رضایت و درآمد بهتری از مشتریان مغازه های تلفن همراه بدست آوریم. امکان مهاجرت به کشورهای دیگر توسط این مدرک و همچنین استخدام در شرکت های مختلف در داخل کشور امکان پذیر می باشد. ساده ترین و ارزان ترین راه شروع به کار در مقیاس کوچکتر ، اجاره یک میز در مغازه های موبایل فروشی و یا راه اندازی یک کسب و کار آنلاین می باشد و خرید ابزار و قطعات دستگاههای مختلفی که تعمیر آنها را در برنامه کاری خود دارید( آیفون ، سامسونگ یا برندهای معروف دیگر) و سپس می توانید دامنه کار خود را به تدریج افزایش دهید. این مرکز دارای مجهزترین و پیشرفته ترین ابزارهای تعمیرات موبایل است که توانایی و قابلیت تعمیر و تعویض انواع گوشی موبایل و تبلت را دارد. اساتید ما بهترین ابزارهای تعمیر گوشی همراه در طول آموزش بکار می برندو شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد. اگر مهارت خوبی داشته باشید و در تعمیر و عیب یابی درست لوازم برقی توانایی داشته باشید می توانید مشتریان زیادی را از آن خود کنید.

در این مرکز تعمیرات گوشی و موبایل از مهمترین واحدهای تخصصی است که در تهران میتوانید به آن مراجعه کنید. در این مجموعه همواره چند ملاحظه اضطراری و فوریت داریم که مهمترین آن در حوزه ایمنی و آتشنشانی است. شروع برای ارائه خدمات تنها یک برند معروف تلفن همراه که بیشترین تعداد افراد از آن استفاده می کنند ، می تواند ابتدای کار شما باشد. البته لازم به ذکر است که میگل همان برند فلر است که قبلا در ایران شناخته شده است و محصولات میگل تقریبا محصولات تغییر نام یافته فلر هستند. هزینه دوره کارآموزی تعمیرات موبایل چقدر است؟ اما روش بهتر، شرکت در دوره های آموزشی است. با این وجود ، تهیه ابزارهای با کیفیت مناسب برای پیشرفت در کار مهم است. آچار اسپرینکلر (Sprinkler Wrench): در اجرای فرایند تعمیرات، یکی از ابزارهای مهم و موردنیاز آچار اسپرینکلر میباشد. هزینه کارآموزی تعمیرات موبایل مبلغ 2000000 تومان میباشد. از وب سایت هایی که مشخصات موبایل را ارائه می دهند می توان برای به دست آوردن این اطلاعات استفاده کرد.

1. زمان خود را از دست نخواهید داد؛ بهگونهای که زمان زیادی را برای پیدا کردن تعمیرکار حرفهای یخچالصرف نمیکنید و تنها با تماس به تعمیرکار مجرب نمایندگی مربوطه میتوانید از خدمات تعمیر یخچال در منزل بهرهمند شوید. در ابتدا، باید دانش و مهارت اولیه برای شناسایی مشخصات فنی دستگاه های مختلف به دست می آورید. این بدان معنی است که به مرحله ای می رسید که بتوانید مشخصات فنی چندین گوشی را با هم مقایسه کنیم و از ویژگی های کاربردی هر یک آگاه باشید. از طرف دیگر ، با ورود گوشی های جدید به بازار ، باید دانش به روز درباره مشخصات فنی آنها را داشته باشید. برای ورود به بازار کار ، اساتید و مشاوران ما همیشه جهت هدایت و انتقال تجربیات خود با شما هستند. برای تعویض آی سی تغذیه باید این کار را به یک تعمیرکار ماهر بسپارید. کلیه تعمیرکاران، نصابان و کارکنان مجموعه مدرن سرویس آموزش دیده، با تجربه و همچنین در کار خود ماهر هستند. آموزشگاه های مختلف ممکن است شهریه های متفاوتی را از متقاضی دریافت نمایند اما بهتر است به دنبال دوره آموزشی باشید که در کنار شهریه مناسب، کیفیت بالایی را در آموزش ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید