مرکز خدمات تعمیرات سامسونگ SAMSUNG در تهران

سرمایه مورد نیاز برای تعمیرات تلفن همراه به سه مرحله تقسیم میشود. شما پس از گذراندن دوره آموزش تعمیر موبایل نیاز به ابزارهای این تخصص دارید. پس کلاس آموزش تعمیر موبایل، میتواند دریچه خوبی برای کسب درآمد بالا باشد. شروع کنید و بعد از کسب درآمد کافی و تهیه ابزار و وسایل پیشرفتهتر به ارائه خدمات تخصصی بپردازید. تعمیرات نرمافزاری وسایل زیادی لازم ندارد و شما میتوانید بیشتر از ۷۰ درصد مشکلات نرمافزاری را بدون نیاز به ابزاری خاص برطرف کنید. برای تعمیر هر نوع تلفن همراه ، ابتدا نیاز دارید آن را باز کنید. به یاد داشته باشید که پس از انجام این کار ، تلفن همراه خود را دوباره راه اندازی کنید و دوباره سعی کنید برنامه مورد نظر خود را بارگیری کنید. در این صفحه، تعداد 97 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع فعالیت های نگهداری و تعمیرات آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید. این روزها تعداد لوازم خانگی برقی داخل خانه ها از تعداد انگشتان دست هم فراتر رفته و بسیار متنوع شده است. این را هم در نظر بگیرید که تعداد مشترکین تلفن همراه بسیار بالاست و هماکنون حدود ۵۳ میلیون در ایران گزارش شده است که نشان از وضعیت خوب بازار کار شغل تعمیرات موبایل دارد.

در فرآیند نگهداری هدف افزایش طول عمر ماشین آلات به منظور بهره وری بیشتر می باشد و در فرآیند تعمیرات پس از اورهال دستگاه هدف برگرداندن دستگاه به سطح مد نظر برا استفاده مجدد می باشد. مولتیمتر یا اهممتر برای تست خازن، دیود، مقاومتها، ترانزیستور و سایر قطعات و همچنین تست مسیرهای تلفن همراه و ولتاژگیری باتری کاربرد دارد و در آموزش تعمیر موبایل بیشتر از آن جهت عیبیابی استفاده میشود. تمام این موارد در دوره آموزش تعمیر موبایل بطور کاملا تخصصی مطرح خواهد شد. تعمیر تلفن همراه کار ظریفی است که ریزهکاریهای زیادی دارد و ابزارهای گوناگونی برای آن استفاده میشود که مهمترین آنها در بالا ذکر شد. یکی از مهمترین ویژگیهای مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ، گارانتی کردن تمامی خدمات است. هیتر از جمله تجهیزات مهم در حرفه تعمیرات تلفن همراه است که با اعمال هوای گرم قابل کنترل به منظور باز کردن اجزای مختلف تلفن همراه استفاده میشود. ۴- تعمیر هیترلباسشویی: خرابی هیتر ماشین لباسشویی علامت هایی دارد مانند فیوز و برق اصلی بپرد- لباسشویی کار کند ولی اب گرم نشود- شستشو لباسشویی به اتمام نرسد و دستگاه پی در پی کارنکند. کلاس تعمیرات موبایل در این موسسه میتواند به شما در این امر کمک کند.

سرفصل های این کلاس ها در پایین صفحه نوشته شده است. در کلاس آموزش تعمیر موبایل شما برای شارژ مستقیم باتری، روشن کردن گوشی بدون باتری و همچنین نحوهی جریانکشی در موبایلهای خاموش برای عیبیابی آنها، به منبع تغذیه DC احتیاج خواهید داشت. هم چنین با توجه به نیاز کشور برای دستگاه های تعمیرات موبایل از سال 1397 این مجموعه با واردات دستگاه های تعمیرات موبایل ، تعویض ال سی دی ( LCD ) و آموزش تعمیرکاران گام مهمی را در جهت کاهش هزینه های تعمیرات موبایل و بومی سازی انواع دستگاه های تعمیرات تلفن همراه برداشته است.تعمیرات موبایل خود را به تیم حرفه ای سفیر بسپارید و به قیمت عمده قطعه مورد نیاز خود را تامین کنید. این ساده ترین ابزاری است که در آموزش تعمیر موبایل با آن سروکار دارید. در صورتی که قصد استفاده از خدمات شرکت به فیکس را دارید، ابتدا می بایست، با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید و یا فرم درخواست خدمات را پر کرده تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل شود. موارد استفاده این دستگاه در تعمیر تلفن همراه بسیار زیاد است.

در مرحله بعدی برای شروع به کار نیاز به ابزار و وسایل تعمیر تلفن همراه دارید که با توجه به تنوع خدماتی که ارائه میدهید هزینهای بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان برای شما خواهد داشت. اما این انتهای کار نیست و شما برای انجام تعمیرات موبایل به وسایل نهچندان گران و قابل توجه اما بسیار کاربردی دیگری از جمله شابلون، پنس، پیک، ساکشن کاپ، اسپاجر، سیم قلع، روغن فلکس و روغن لحیم و … هم چنین نیاز به استفاده از بعضی وسایل مانند یخچال و ماشین لباسشویی و یا فر برقی هیچ گاه از بین نمی رود. چون بیشتر از ۷۰ درصد کارهای تعمیرات موبایل مربوط به تعویض قطعات است که ابزار مورد نیاز برای آن هزینه زیادی ندارند. در ضمن شما میتوانید کار خود را با فروش لوازم و قطعات جانبی و همینطور انجام خدمات سادهتر مثل تعویض گلس، تعویض تاچ السیدی، تعویض باتری و … البته نگران این مرحله هم نباشید چون با همکاری با یک مغازه تعمیرات تلفن همراه و گرفتن یک میز با اجاره خیلی مناسب هم میتوانید شروعبهکار کنید و درآمد شما هم کاملا جوابگوی اجاره شما و هزینههای جانبی دیگر خواهد بود. تعمیر کاران حاضر در این مجموعه قادر به تعمیر گوشی شما در کمترین زمان خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید