مرکز خدمات تعمیرات ال جی LG در تهران

با شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل می توانید با این ابزارها و نحوه کار آنها اشنا شوید. هنگام کار برای تعمیر موبایل ، مطمئن شوید که همه قطعات لازم برای تعویض و تعمیر گوشی را دارید. برای حرفه ای شدن در این شغل علاوه بر آموزش تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل می بایست با ابزارهای تعمیرات موبایل و نحوه کار با آنها آشنا شوید. از دیگر مباحثی که در دوره های آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای به آن پرداخته می شود نحوه باز و بسته کردن موبایل است. در کارگاه های عملی که در آموزشگاه تعمیرات موبایل وجود دارد دستگاه های موبایل مختلفی در اختیار هر کارآموز قرار داده می شود و تحت نظر اساتید دوره نحوه عیب یابی و تعمیرات آنها آموزش داده خواهد شد. با داشتن این مدرک می توانید در مصاحبه های شغلی موفقیت بیشتری کسب کنید. این بخش ممکن است بعد از مدتی خراب شده و دستگاه به صورت خود بخود شروع به آب گیری کند.

همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاحدید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.در صورت مشاهدهی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آنها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید. بهتر است یک جعبه کوچک جداگانه با نام مشتری و یا مدل گوشی موبایل یا شماره رسیدی که برای مشتری صادر کرده اید تهیه کنید. هنگامی که هر گوشی موبایل را برای تعمیر از مشتری می پذیرید ، همیشه باید سیم کارت و کارت حافظه گوشی را در جای امن نگهداری کنید. می توانید هنگام تحویل گوشی از مشتری بخواهید تا سیمکارت و کارت حافظه را نزد خود نگه دارد.. مشتری مداری، سرعت و دقت در کار، ارائه کار با کیفیت، ارائه گارانتی و ضمانت نامه، ارائه قیمت مناسب برخی از دیگر عواملی است که بر درآمد این شغل تاثیر می گذار است. رفاه و رضایت مشتری هدف گروه حامی سرویس میباشد . تعمیر , یخچال دونار , سوزان , قندیل , هیمالیا اورست , پارس , امرسان , ساید پکیج بوتان , بوش , ابگرمکنتعمیرات انواع کولر گازی در اسرع وقت تعمیر , شارژ گاز , رفع ارور , سرویس سالانه .

آچارباز علاوه بر خدمات سازمانی؛ خدمات و تعمیرات لوازم خانگی مانند تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر یخچال، تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر تلویزیون؛ خدمات آنلاین تاسیساتی، مانند تعمیر پکیج، تعمیر کولر آبی، تعمیر کولر گازی و خدمات برق ساختمان را انجام میدهد. به عنوان مثال هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید با هزینه تعمیرات ماکروویو یا تلویزیون متفاوت می باشد و حتی هزینه ی تعمیر کمپرسور در یخچال، با هزینه ی تعمیر برد در یخچال متفاوت می باشد. البته این موضوع را باید مد نظر قرار داد که آیا قصد تعمیرات موبایل را به صورت تخصصی دارید یا قصد تعویض قطعاتی مثل باتری، درب پشت، تاچ ال سی دی و … چرا که در صورت استفاده از ابزار نامناسب ممکن است آسیب بیشتری به قطعات موبایل وارد شده و این امر خسارات بیشتری را به همراه آورد. گر تمایل دارید تا ایراد دستگاه شما به صورت دقیق و تخصصی مشخص شود، لازم است تا دستگاه شما توسط یک تعمیرکار حرفه ای و با تجربه بررسی شود. شلوغ بودن میز کار باعث می شود تا هنگام کار بسیاری از قطعات را گم کنید.

همانطور که اشاره شد هنگام باز و بسته کردن موبایل و تعویض قطعات لازم است تا پیچ هایی باز شوند. دقت داشته باشید و محل قرار گرفتن هر یک از پیچ ها را هنگام باز کردن گوشی به خاطر بسپارید. اگر هم قابل تعمیر باشه دوست دارید هزینه تعمیرات لوازم خانگی خراب شده رو بدونید و از همه مهمتر اینکه نمیدونید اون رو به چه مرکزی بسپارید. در واقع باید بگوییم مهم ترین سرمایه در این شغل که شما به آن بسیار نیاز دارید دانش و مهارت است. تمیز بودن میز کار یکی از نکات دیگری است که هنگام تعمیرات موبایل بایستی به آن توجه داشته باشید. یکی از مهم ترین مباحث آموزشی در دوره تعمیرات موبایل این آموزشگاه آشنایی با ابزارهای تعمیرات موبایل و طریقه کار با هر یک می باشد. مدرسین دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در طول دوره جزوات و کتاب های آموزشی مفید و کاربردی را در قالب فایل pdf در اختیار هنرجویان قرار خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید