تعمیر گوشی – موبایل کمک

کارشناسان نمایندگی سامسونگ ، تعمیرات موبایل سامسونگ را با پیشرفته ترین ابزارآلات توسط کادر فنی کاردان انجام می دهد . این موضوع به ویژه در شرایطی ملموستر میشود که قرار باشد تعمیر موبایل با تکیه بر استانداردهای لازم انجام شود و اصطلاحا به شکل سرسری انجام نشود. برد، قطعه ای مهم در تمام پکیج ها می باشد که حکم مغز پکیج را داشته و تمام فرمان ها از سوی دستگاه، توسط این قطعه انجام می شود، بنابراین بردها نقش مهمی را در پکیج ها ایفا می کنند و در صورت خرابی، در تمامی قطعات پکیج اختلال ایجاد می شود، در صورتی که برد دستگاه نیازمند تعمیر یا تعویض باشد می توانید با دیجی امداد رسان تماس بگیرید. لازم به ذکر است که در صورتی که خودتان شرایط آوردن دستگاه به کارگاه را نداشته باشید، تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان این کار را برای شما انجام می دهد. خیر مشکلی نیست اما چنانچه قطعه ای که شما برای لوازم خانگی خود خریداری نموده اید، تقلبی، بی کیفیت و یا خراب باشد، تعمیرگاه مایکروفیکس هیچ مسئولیتی در قبال قطعه خریداری شده توسط شما نمی پذیرد. او درباره فعالیت کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر توضیح داد: نمایشهای زیادی تقاضای اجرای در کارگاه را دارند و تعدادی از آنها مجوز هم گرفتهاند ولی با توجه به ظرفیت محدود کارگاه نمایش و از آنجاکه در شرایط فعلی سالنها با ۵۰ درصد ظرفیت خود فعالیت میکنند، اجرا در کارگاه نمایش، شدنی نیست و به محض اینکه ظرفیت سالنها کامل شود، فعالیت کارگاه از سر گرفته خواهد شد و همزمان میزبان دو نمایش خواهد شد.

این در حالی است که اگر تاچ گوشی کار کند و روی صفحه نمایش نقاط غیر همرنگ با ال سی دی وجود نداشته باشد تنها با تعویض گلس ال سی دی، هزینهای حدود یک سوم قیمت تعویض ال سی دی و صرف زمانی در حدود یک ساعت میتوانید گوشی سالم خود را تحویل بگیرید. تجمع رسوب و لجن در دستگاه به تمامی قطعات از جمله: پمپ، مبدلهای حرارتی و رادیاتورها آسیب وارد میکند اگر لولههای گرم است ولی پرهها سرد است یا این که بخش بالایی و میانی رادیاتور سرد است، در این صورت لولهها و رادیاتور به وسیله لجن و رسوب مسدود شده است. اگر ابهام در ارتباط با اصل بودن دستگاه دارید باید تاکید کنیم که هر دو کارخانه مربوط به B,S,H بود و تمامی تولیدات این دو کارخانه اصل میباشد. در حال حاضر قطعات موبایل انواع برندها در تمامی مدل های وارداتی از جمله اپل( Apple) ، سامسونگ ( Samsung ) ، سونی ( Sony ) ، هواوی ( huawei ) ، ال جی ( LG ) ، نوکیا ( Nokia ) ، شیائومی ( Xiaomi ) موجود و در سریع ترین زمان قابل تحویل می باشد. شرکت اپل رسما اعلام کرده است که در ایران نمایندگی apple center ندارد و در برنامه های آینده اش هم چنین تصمیمی ندارد.

بنابراین اگر مرکز یا شرکتی ادعای نمایندگی آیفون یا اپل را داشت، متاسفانه حقیقت را نمی گوید! بنابراین در این مدت کاربر باید گوشی خودش را به شرکت گارانتی کننده ببرد و نباید به هیچ عنوان در مرکز دیگری اقدام به تعمیرات کند، مگر دیگر گارانتی را نخواهد. بنابراین باید کار کنیم تا کشورمان روی پای خود بایستد و دست ما جلوی هیچ کشوری دراز نشود و به خصوص در برابر دشمنان این مملکت، قدرتمند باشیم. پرویز شهریاری اول آبان ماه ۱۳۵۳ به استخدام ذوب آهن درآمد و ۴۷ سال است که به صورت مستمر در این مجتمع عظیم صنعتی فعالیت می کند. وی در ادامه به تامین مواد اولیه پرداخت و اظهار داشت: تامین مواد اولیه چند سالی است که به عنوان یک محدودیت تاثیر گذار بر تولید ذوب آهن اصفهان مطرح است و امسال در این بخش شرایط سخت تری را نسبت به گذشته تجربه کردیم. من به همراه جوشکاری که در میانه راه کم کم در حال پشیمانی بود اما به او دلداری دادم تا بماند، وارد کوره روشن شدیم و با این که لباس مخصوص و تجهیزات داشتیم اما فرصت بسیار کمی بود برای اینکه شرایط را فراهم کنیم تا زنگ از کوره خارج شود. امسال در کنار تامین سنگ آهن برای تامین زغال داخلی هم به شرایط بحرانی رسیدیم اما جای خوشحالی دارد که شرایط تولید خوبی را داریم.

شهریاری راز موفقیت و تحمل فشار کار را در علاقه بسیار به شغل و خدمت به نظام جمهوری اسلامی می داند و می گوید: همانطور که سردار سلیمانی مرد میدان دفاع بود، ما هم باید مرد میدان صنعت باشیم و بدانیم کار و تلاش برای نظام و میهن اهمیت ویژه ای دارد . این پولاد مرد ذوب آهن که با ترس و خستگی میانه ای ندارد، از جوانان توقع همت بیشتر دارد و می گوید: گاهی آنچنان تحت فشار کار هستیم که فرصت ناهار خوردن هم نداریم. در مورد سامسونگ هم دقت داشته باشید که گوشی را با کدام گارانتی تهیه می کنید. تعمیرات تخصصی موبایل، کار آسان و راحتی نبوده و همواره بر این نکته تاکید کردهایم که نیاز به دانش و تجربه و دقت بالایی دارد. بدیهی است تعویض هارد نسبت به تعمیر آن هزینهی بیشتری را بر مشتری تحمیل میکند. هستید تامین تک با تکیه بر تجربه، دانش و مهارتی که در طی 20 سال ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی به شما همراهان گرامی، بهترین و حرفه ای ترین گزینه شما برای اعتماد و سپردن ماشین لباسشویی خود میباشد. مدیر برنامه ریزی و نظارت بر نگهداری و تعمیرات کارخانه تصریح کرد: تعدادی از همکاران پر تلاش ما، در کارگاه های تعمیر تجهیزات عنوان می کنند، می خواهیم مانند پرویز شهریاری باشیم و در مسیر ایشان گام بگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید