تعمیر گوشی – موبایل کمک

با توجه به تنوع زیاد مدل های موتور برق در بازار، هزینه تعمیرات آن نیز متفاوت است. لوپ حرفه ای (میکروسکوپ)، دستگاه تعویض گلس ۵ کاره، ست پروگرامر هارد آندرید و اپل، دستگاه تعویض فلت و تسترها از لوازم گرانتر برای راه اندازی تعمیرگاه موبایل است. این مشاوره به مشتریان کمک می کند که مشکلات ساده دستگاه را حل کنند و نیاز نباشد هزینه های اضافی پرداخت کنند. ازآنجاییکه ایشان ساکن تهران بودند، پس از یکساعت از ارائه درخواست تعمیر گوشی، پیک موبایل کمک به درب منزل ایشان آمده، گوشی را به مرکز ارجاع دادند و پس از مدتزمان کمتر از 1 ساعت، گوشی بهصورت کاملاً تعمیر شده برگشت داده شد. گارانتی به عنوان نمایندگی تعمیرات محصولات میگل در ایران با داشتن نیروهای کاملا حرفه ای و کارآزموده و با استفاده از تجهیزات بروز و بکارگیری قطعات اصلی، توانسته رضایتمندی بسیار بالایی را برای دارندگان این محصول فرآهم بیاورد. کارشناسان فنی و سختافزار تعمیرات گوشی موبایل کمک، با بهرهمندی از برترین و بهروزترین لوازم و تجهیزات تعمیر گوشی، آماده خدمترسانی برای رفع مشکلات سختافزاری گوشی هستند.

مشکلات نرمافزاری در اکثر مواقع رفع میگردد اما در مورد مسائلی که ناشی از سختافزار گوشی است، این موضوع همیشه صدق نمیکند. بهطورکلی، تعمیرات سختافزاری، سنگینتر و دشوارتر از تعمیرات نرمافزاری است. 6. فریز شدن گوشی: این اتفاق زیاد میافتد، مخصوصاً در تلفنهای قدیمی یا دستگاههایی که فضای ذخیرهسازی آنها کاملاً پر شده است. حال بایستی پس از وارد شدن به اکانت خود، روی گزینه Auto Sync Data را کلیک کنید. فرقی نمیکند یخچال فریزر شما کدام یک از انواع زیر باشد. خدمات تعمیرات یخچال در کرج که در بالا معرفی شد برای انواع مختلف یخچال ارائه میگردد. در این مرحله تعمیرکار به بررسی و عیب یابی و سپس تعمیر یخچال میپردازد. بعد از اینکه مشکلات یخچال خود را شرح دادید، تعمیرکاران ما با هماهنگی قبلی به محل شما (منزل یا محل کارتان) مراجعه میکنند. 3. در صورتی که آسیب دیدگی ناشی از حمل و نقل محصول توسط خود مشتری و پس از تحویل باشد. برای همین توصیه میکنیم زیر نظر تعمیرکار گوشی حتما آموزش ببینید و بعد از آن بهترین ابزارها را برای تعمیر تهیه کنید! شما می توانید به راحتی از طریق متخصصین “خدمت از ما” تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ تبریز و دیگر برندها را توسط بهترین متخصص داشته باشید.

برای بخش نرم افزاری هم شما هم کافیه دو سه تا باکس اصلی داشته باشید. نیازی نیست که همه ۱۵ مدل باکس رو داشته باشید. اگر خرابی مجدد دستگاه شما از همان قسمتی باشد که توسط سرویس کار ما تعمیرات شده است و چنانچه کمتر از 6 ماه از تعمیرات دستگاه شما گذشته باشد، خیر شما شامل گارانتی خدمات مجاز تعمیرگاه می باشید و هزینه ای جهت تعمیرات مجدد دریافت نمی گردد. در این مقاله با کاملترین محتوای آموزشی دررابطهبا تعمیر موبایل همراه ما باشید تا بهصورت جامع این موضوع را بررسی کنیم. در صورتی که گوشی شما با اتصال به جریان برق شروع به شارژ نکرد می توانید با بررسی هر یک از عوامل گفته شده مشکل مورد نظر را حل کرد. برای رفع مشکل تاچ ال سی دی که معمولاً در اثر ضربه، خراب میشود، بایستی اقدام به تعویض این قطعه نمود. آموزش عیب یابی قطعات الکترونیکی، رفع عيب قطعی صدا، رفع عيب سنسور دوربين (باز نشدن دوربین)، عکس برداری مات، آموزش معايب مهم و خرابی های CPU، آموزش عیب یابی پرش آنتن و عدم آنتن دهی (تغییر سریال)، عیب یابی بلوتوث، تعویض تاچ و ال سی دی، طریقه تعویض سوکت سیم کارت، IC ها، ریبال چیپ ها و تعویض هارد و آموزش نرم افزاری موبایل از جمله مواردی است که در پایان کلاس یکماه کارآموز باید به آن تسلط داشته باشد.

با یادگیری بخش های تغذیه موبایل، مدار شارژ، سیم کارت، مدار آنتن، نمایشگر، مدار تصویر، بلوتوث، وایرلس و پردازنده های موبایل شما تسلط کافی برای عیب یابی یک گوشی موبایل بدست می آورید. براحتی میتونید تشخیص بدین موبایلی که روشن نمیشه، هنگ میکنه یا گاهی تصویر نمیده مربوط به کدوم قسمت مدار است. مدار هشدار صوتی میتواند به صورت جداگانه نصب شود. فرد علاقمند به تعمیرات پکیج بدیهی است که باید نسبت به نصب آن نیز اطلاعاتی داشته باشد. اما نصب اپلیکیشن های متعدد، پر شدن حافظه گوشی، اجرای بازی ها و اپلیکیشن های سنگین نیز می تواند منجر به هنگ کردن گوشی های سامسونگ شود. بنابراین عاقلانه است که با محافظت از یخچال خود تا جای ممکن از خراب شدن آن جلوگیری کنیم. ما در این مرکز سعی کردهایم خدمات تعمیر یخچال را در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه دهیم. از آنجا که این مرکز تعمیراتی قطعات یدکی ارجینال و با ضمانت لوازم خانگی را ارائه می دهد دیگر مشتریان مجبور نخواهند بود زمان زیادی را برای یافتن قطعات یدکی دستگاه خود صرف کنند.

دیدگاهتان را بنویسید