تعمیر گوشی – موبایل کمک

تمام مهارتها و ریزهکاریهای مربوط به تعمیرات موبایلهای سامسونگ و گوشیهای دیگر ازین دست به طور کامل در دوره تعمیرات موبایل مجتمع فنی پویان به هنرجویان دوره آموزش داده میشود. لذا آشنایی با مهارتهای مربوط به تعمیر گوشیهای اپل نیاز به آموزش اصولی توسط اساتید باتجربه دارد که ما این امکان را در دورههای آموزش تعمیر موبایل مجتمع فنی پویان فراهم کردهایم. آشنایی با مشکلاتی ازین دست، نیازمند تجربه و کار در بازار واقعی میباشد که خوشبختانه در دوره آموزش تعمیر موبایل فنی پویان، اساتید با سابقه ما، تمام این موارد را به شما بصورت عملی آموزش خواهند داد. آموزش تعمیرات اپل در آموزشگاه فنی سازان در دو بخش سخت افزار و نرم افزار تدریس میشود. ما معتقدیم آموزش در آموزشگاه های فنی و حرفه ای می بایست با محوریت بازار کار و اشتغال باشد به همین جهت در تدوین استانداردها سعی می کنیم بازار کار محور بودن را به آموزشهایمان وصل نماییم. این روشهای درآمدزایی در بازار تلفن همراه که در زیر لیست شده اند خیلی رایج و پرسود هستند. مشکلات رایج در تلفنهای همراه چیست؟ اما معیار تعمیرپذیری چیست؟

یکی از فاکتورهایی که در آموزش تعمیر موبایل اهمیت دارد میزان تعمیرپذیری گوشی است. این نوع از آموزش هرچند در برخی موارد با توجه به شیوع کرونا یک ضرورت است اما معایب زیادی دارد. مورد اول اینکه در کلاس آنلاین تعمیرات گوشی، کارآموزان نمیتوانند به صورت واقعی و از همه زوایا نوع کار با ابزار و تجهیزات را ببیند و گاهی نکات ریزی در مورد استفاده از این ابزار وجود دارد که ممکن است در آموزش آنلاین مشخص نباشد. خیلی از اقداماتی که آنها برای جذب مشتری و افزایش درآمد انجام میدهند برای شما هم کارساز است. الف-۱- در تعمیرات ماشینهای دوار، اصل اقتصادی بودن تعمیرات با جایگزینی دستگاه نو بهخصوص برای دستگاههای مدل قدیم که با محدودیت تأمین قطعات مواجه هستند و موارد تحریمشده را مورد بررسی قرار دهند تا در صورت اقتصادی نبودن تعمیر، نسبت به خرید و جایگزینی ماشین نو اقدام کنند. یخچال های بوش یکی از برندهای محبوب آلمانی در بین افراد در سراسر جهان هستند که این محبوبیت به دلیل عملکرد این دستگاه ها طی سالها و به کار بردن تکنیک ها و فناوری های جدید و همچنین دارا بودن قطعات با کیفیت و قیمت های مقرون به صرفه در این دستگاه ها است، اما قابل اعتماد ترین تجهیزات نیز می توانند خراب شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند.

۴- تعمیر هیترلباسشویی: خرابی هیتر ماشین لباسشویی علامت هایی دارد مانند فیوز و برق اصلی بپرد- لباسشویی کار کند ولی اب گرم نشود- شستشو لباسشویی به اتمام نرسد و دستگاه پی در پی کارنکند. 1. در ابتدا، تنظیمات دماسنج داخل یخچال را چک کنید و با چرخ دادن عقربهی آن، از گرم شدن دماسنج و روشن بودن یخچال مطمئن شوید. در ابتدای کار شما میتوانید از راههای دیگری در کنار تعمیرات موبایل درآمدزایی کنید. آموزش تعمیر موبایل بصورت حضوری بهتر است یا مجازی؟ در دورههای آموزش مجازی تعمیرات موبایل، مدرس به صورت آنلاین و ویدئویی به آموزش مهارتها میپردازد. پایتخت فناوری با تکیه بر دانش و سواد اساتید و کادر آموزشی خود، بهترین سرفصل ها و موضوعات را به صورت مرتب و با منطقی خاص، برای یک دوره انتخاب کرده و به صورت هدفمند به برگزاری آن اقدام می کند. آموزش تعمیرات یخچال در آموزشگاه تعمیرات زانکو دربرگیرنده آموزش کامل تعمیر و عیب یابی یخچال معمولی، یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید است با توجه به پیچیدگی تعمیرات یخچال فریزر و تعدد مدل ها و برند ها در بازار، آموزشگاه تعمیرت زانکو با همکاری اساتید حرفه ای و با تجربه که خودشان در بازارکار تعمیرات مشغول به کار هستند، سرفصل های این دوره را طوری طراحی کرده است که همه مباحث بازم و ضروری برای تعمیرات یخچال فریزر را پوشش دهد.

هر چقدر که کارشناس سختافزار بتواند راحتتر قطعات موبایل را از جدا کرده و بار دیگر آنها را اسمبل کند، گوشی تلفن همراه تعمیرپذیرتر خواهد بود. استفاده از موتور برق در فضای بسته موجب خفگی می شود. ابتدا برای تعمیر گوشی، بایستی یک مولتیمتر برای اندازهگیری مقاومت استفاده کنیم که اگر مقدار آن 30 الی 150 اهم باشد، اسپیکر درست است. اساس این دورهها بر تلاش برای تعمیرات قطعات تعمیرپذیر بوده و سعی شده تا کارآموزان این دوره تمام فوتهای کوزه گری مربوط به تعمیرات بردهای گوشی را در درجه اول فرا بگیرند و در اولویت بعدی کارهای آسانتری مثل تعویض قطعات نیز به طور کامل آموزش داده خواهد شد. بیسباند، واحد پردازش اطلاعات شبکه است و وظیفه مدیریت دادهها را بر عهده دارد و هرگونه ایراد در این بخش باعث قطع ارتباط کاربران با شبکههای مخابراتی میشود. مورد دوم: مشکل No Service در آیفون ۷ است که بسیار شایع بوده و باعث نارضایتی برخی کاربران شده است. افزایش قیمت موبایل و تورم کاربران موبایل را برآن داشته است تا در صورت خرابی گوشی های همراهشان به فکر تعمیر آنها باشند زیرا هزینه خرید یک گوشی جدید سرسام آور است. هم برای گوشی های موبایل و هم برای لوازم خانگی.

دیدگاهتان را بنویسید