تعمیر گوشی – موبایل کمک

قسمتهایی که تحت تماس آب هستند، سولفاته میشوند و بایستی تا دو روز بعد از آبرفتگی گوشی، به تعمیرات گوشی تحویل و رفع شود. اگر گوشی همچنان جوابگو نیست، میتوانید تا زمانی که شارژ آن خالی شود، صبر کنید. به صفحه ثبت آنلاین سفارش تعمیر موبایل کمک مراجعه کنید و سفارش خود را ثبت نمایید. اگر معمولاً نیازی به آن ندارید، میتوانید آنهایی را که باتری بیشتری را تخلیه می کنند، ببندید یا غیرفعال و یا حذف کنید. سعی کنید آن فایلها و برنامههایی را که دیگر از آنها استفاده نمیکنید حذف کنید، همچنین میتوانید تماسهای قدیمی و پیامهای متنی را حذف کنید و دادههای حافظه پنهان را پاک کنید. در صورت عدم رفع مشکل، بایستی گوشی خود را ریست اجباری کرده و یکبار دیگر اقدام به اتصال گوشی به کامپیوتر نمایید. همچنین ارسال پستی لوازم کوچک برقی از تمام نقاط ایران به آچارباز ممکن است و ما پس از تعمیر، مجددا آنها را برای شما ارسال میکنیم.

در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید. همچینن این سرویسکار ها انواع برند های مختلف لباسشویی را مورد تعمیر قرار می دهند. برای تعمیرات گوشی، لازم است دانش، آگاهی و از همه مهمتر تجربه این کار را بدست آورید. تعمیرات موبایل کمک، از تیمی خبره و حرفهای برای حل هرگونه مشکل سختافزاری و نرمافزاری موبایل بهره میبرد. کارشناسان فنی و سختافزار تعمیرات گوشی موبایل کمک، با بهرهمندی از برترین و بهروزترین لوازم و تجهیزات تعمیر گوشی، آماده خدمترسانی برای رفع مشکلات سختافزاری گوشی هستند. برای این نوع مشکلات، راهحلها و تکنیکهای سادهای وجود دارد که در برخی موارد، درصورتیکه تلفن شما نیاز به تعمیر گوشی تخصصی نداشته باشد، میتواند مسئله را برطرف کند.

فرآیند تعمیر و تعویض هارد بایستی به این صورت انجام شود که ابتدا متخصص بایستی اقدام به برداشتن Nand Flash نموده و آن را با کمک Nand Flashای که ظرفیت مطلوبی دارد تعویض نماید. قطعاتی که موبایل کمک در گوشی های تعمیری مورد استفاده قرار میدهد 100 در صد اورجینال شرکتی بوده و اصالت کالا در فاکتور به همراه گارانتی مربوط به محصول درج می شود. در مورد تعمیر گوشی در قسمت اسپیکر، هم باید گفت این قطعه وظیفه تبدیل سیگنال الکتریکی به صوتی را دارد. همچنین میتوانید Battery Saving Mode را فعال کنید و ببینید آیا باتری شما بیشتر دوام میآورد یا خیر. سعی کنید کارتخوان را به رایانه خود متصل کرده و کارت microSD را حداقل دو بار فرمت کنید. اما ازآنجاییکه در طول این روند، بایستی قاب پشتی را بازکرده و داخل دستگاه وارد شوید، این کار باید توسط یک کارشناس با دقت انجام شود. بهعنوانمثال در گوشیهای اندرویدی، بایستی دکمه ولوم پایین و نیز دکمه پاور را نگه دارید، با ریستارت شدن گوشی، حال دکمه ولوم بالا و دکمه پاور را فشار دهید تا در قسمت اندروید ریکاوری، وارد شده و در منوی روبرو، گزینه Reset Factory را انتخاب نمایید. توجه کنید که در هنگام انجام این مرحله، فلکس کابل دکمه پاور را قطع کنید.

یک فایل بکاپ تهیه کنید و بر روی گزینه Restore Your Device کلیک نمایید. گزینه Restore from iTunes Backup را انتخاب کنید و آن را بازیابی نمایید. علاوه بر این، باید میزان استفاده از باتری را در تنظیمات تلفن خود بررسی کنید و ببینید کدام برنامهها، باتری بیشتری مصرف میکنند. در صورت عدم اتصال، رمز و نام روتر را بررسی کنید. در وبسایت موبایل کمک مراجعه کنید. شما میتوانید از وبسایت موبایل کمک برای رفع این مشکل بهره بگیرید. برای بهره مندی از این خدمات، فقط کافیست تا با ما تماس بگیرید. آب خوردن گوشی، از مشکلات رایجی است که برای همه ما ممکن است در اثر عوامل مختلفی ایجاد شود. نویزهای های الکتریکی ایجاد شده ایجاد شده توسط ماشین لباسشویی به وسیله سیم ها به دیگر وسایل برقی انتقال میابد. آسیب دیدن ال سی دی به دلیل افتادن و یا ضربات فیزیکی، از رایجترین مشکلاتی است که سبب شده است تا درخواستهای زیادی برای تعمیر ال سی دی گوشی ایجاد گردد.

دیدگاهتان را بنویسید