تعمیر گوشی – موبایل کمک

تعمیرات کولرگازی : آخرین حرفه ای که می خواهیم در این سر تیتر به آن اشاره کنیم تعمیرات کولر گازی است که در کنار تعمیرات پکیج می تواند برای شما درآمد خیلی خوبی را فراهم کند. و از دیگر عوامل روشن شدن انفجاری پکیج ها می توان کثیفی سر الکترود جرقه زن، عدم وجود اکسیژن کافی جهت احتراق و بسته شدن سوراخ های مشعل در اطراف جرقه زن را نام برد. که عوامل زیادی از جمله تنظیم نبودن فشار گاز و تنظیم نبودن الکترود جرقه زن و مشعل و خرابی دودکش می باشد. آموزش عیب یابی قطعات الکترونیکی، رفع عيب قطعی صدا، رفع عيب سنسور دوربين (باز نشدن دوربین)، عکس برداری مات، آموزش معايب مهم و خرابی های CPU، آموزش عیب یابی پرش آنتن و عدم آنتن دهی (تغییر سریال)، عیب یابی بلوتوث، تعویض تاچ و ال سی دی، طریقه تعویض سوکت سیم کارت، IC ها، ریبال چیپ ها و تعویض هارد و آموزش نرم افزاری موبایل از جمله مواردی است که در پایان کلاس یکماه کارآموز باید به آن تسلط داشته باشد. مثل تاچ گوشی , نمایشگر موبایل ,lcd , اسپیکر , برد گوشی , رم ,کارت حافظه , هارد , سی پی یو , مدار آنتن , جا سیم کارتی , دوربین , باتری گوشی و …

با نفوذ آب در تلفن مدار آن دچار خرابی شده و به صورت کامل از کار می افتد. از دیگر مشکلاتی که ممکن است هنگام استفاده از دستگاه با آن مواجه شوید قطعی گاز موردنیاز در اجاقگاز میباشد. زیرا کوچکترین خطا روی سیم ها ممکن است خرابی به بار بیاورد. همان طور که می دانید در برخی موارد ممکن است خرابی پکیج به صورتی باشد که نیاز به تعویض دستگاه داشته باشد، در این صورت صاحب پکیج از یک نصاب می خواهد که دستگاه قدیمی را در بیاورد و پکیج جدید را برای آن نصب کند. این افراد حرفه ای انواع تعمیرات سانترال را به بهترین شکل ممکن برای شما ارائه خواهند کرد. امروزه انواع مختلفی از تلفن های بی سیم و یا رومیزی با برند های متنوع در بازار وجود دارند که عیب یابی و تعمیرات هر یک نیازمند متخصصین ماهر و توانمند است. این شغل که از شغلهای پر درآمد حوضه ی ساختمان است اگر در کنار دیگر مشاغل تاسیساتی ساختمان انجام شود می تواند درآمد خیلی خوبی را برای فرد فراهم کند.

تعمیر پکیج یکی از مشاغلی است که توانسته در بازار کار امروز درآمد خوبی عاید شاغلان این حوزه بکند و به یکی از شغل های پر مخاطب تبدیل شود. همچنین در صورتی که بعد از تعمیر گوشی و تحویل آن دچار هرگونه مشکلی شدید، میتوانید از خدمات این شرکت تا زمان حل شدن مشکل بهصورت رایگان بهره ببرید. خدمات مشاوره تعمیرات موبایل بصورت کاملا رایگان صورت می گیرد و بعد از آن هزینه تعمیر گوشی به شما اعلام می شود. از عمق و حجم سیاهی لاستیک زیاد باشد باید برای تعمیر لباسشویی لاستیک به صورت کامل تعویض گردد تا کیفیت مناسب شستشو بیشتر حفظ شود. از این طریق کیفیت خدمت رسانی و رضایت مشتریان نیز افزایش خواهد یافت. به گزارش ایسنا بنابر اعلام فن آموزان، دقت داشته باشید این مواردی که در ادامه ذکر می کنیم فقط یک نمونه ی معرفی برای افزایش درآمد هستند و شما اگر می خواهید که در این حرفه به درآمد برسید ابتدا باید دوره های آموزش تعمیرات پکیج را به صورت تخصصی گذرانده باشید. بعد از پنج سال فعالیت صادقانه، کولهباری از تجربههای تخصصی در زمینه تعمیرات کسب شد که ما را به یکی از بهترینهای کشور تبدیل کرد. نت پیشگیرانه یا به اختصار PM شامل مجموعه فعالیت هایی است که از بروز خرابی در ماشین آلات و تجهیزات جلوگیری می نماید که ممکن است این فعالیت ها جزو فرآیند تعمیرات و یا نگهداری باشند.

مهم ترین قدم در تعمیرات تلفن، علت یابی مشکل است؛ بنابراین باید این دسته از تعمیرات را به دست متخصصان حرفه ای اسپارد بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن علت خرابی را تشخیص داده و نسبت به تعمیر آن اقدام نمایند. بنابراین بهتر است عیب یابی و تعمیر آن توسط تکنسین متخصص و دوره دیده انجام شود. بهتر است محل پریز های تلفن تنها محدود به یک نقطه نباشد و در پذیرایی، آشپزخانه و اتاق خواب نیز پریز مربوطه موجود باشد. برای مثال اگر شما فقط تعمیرات پکیج های دیواری را انجام می دهید، بهتر است که تعمیرات پکیج های زمینی هم یاد بگیرید تا بتوانید از راه تعمیرات پکیج های زمینی هم درآمد بدست آورید. یادگیری دوره شما عزیزان محدود به تعداد ساعت های خاصی نیست بلکه دوره تا زمان تایید نهایی شما ، مبنی بر یادگیری کامل دوره تعمیرات موبایل ، امتحان از شما جهت صدور مدرک به عمل خواهد آمد ، که تجمیل امضا سرفصل ها توسط شما و قبولی در آزمون نهایی تاییدیه موسسه بر یادگیری دوره می باشد. اگر در شهرستان هستید و نمی توانید به تهران رفت و آمد کنید، پیشنهاد ما کلاس های پارسه هست.

دیدگاهتان را بنویسید