تعمیر صوتی و تصویری

، زیرا بسته به نوع تعمیرات خود باید لوازم مورد نیاز را تهیه نمایید. 2. درصورت خرابی، عیب و انسداد قطعاتی چون کمپرسور، کندانسور و انواع فنها، نسبت به تعویض آنها با قطعات اورجینال اقدام کنید. در گام ششم، از قطعات کلیه اتصالات و قطعات توسط مولتیمتر، تست گرفته میشود تا سالم بودن آنها بررسی شود و درصورتیکه خازن، مقاومت یا قطعهای خراب باشد، بایستی با یک قطعه اورجینال از همان نوع تعویض گردد. سیم لحیم : برای مونتاژ قطعات DIP از سیم با ضخامت ۰.۸ و برای مونتاژ قطعات SMD از سیم لحیم با سایز ۰.۳ و یا ۰.۵ استفاده می شود. برای تنظیم کردن پایه های لباسشویی، از اچار مخصوص ریگلاژ استفاده کرد. از این نظر، خدماتی نظیر تعویض برد، تعویض ال سی دی، تعمیر آی سی تغذیه، تعویض سوکت شارژ، تعمیر تاچ، تعویض اسپیکر، تعویض کلیدهای پاور و تنظیم صدا و تعمیر دوربین از جمله خدماتی محسوب می شوند که با ارائه گارانتی معتبر به متقاضیان ارائه می شود. 3. زمان فرسودگی لاستیک دور درب یخچال ضمن کمک از تعمیرکاران متخصص، آن را عوض کنید و نسبت به تعمیر سایر قطعات آسیبدیده نیز اقدامات لازم را انجام دهید. برای بررسی و تعمیر هر یک از قطعات سست و معیوب شده نیاز به مشورت با تعمیرکاران متخصص دارید تا با عیبیابی بهینه نسبت به تعویض قطعهی معبوب اقدام کنند.

از این وسیله برای تمیز کردن بی دردسر نوک هویه استفاده می کنند. پیچ گوشتی : برای انجام هر گونه کار تعمیراتی، پیچ گوشتی وسیله ای مورد نیاز و ضروری است. باید حواستان باشد رنگ روغن لحیمی که خریداری می کنید زرد شفاف باشد نه کدر و یا متمایل به قهوه ای. قلع کش : برای مونتاژ و قرا دادن قطعات سر جایشان روی برد، از لحیم کاری استفاده می شود و برای حذف این لحیم ها از وسیله ای به نام قلع کش باید کمک گرفت. پنس : بسته به نیاز خود می توانید از پنس های سر صاف یا سر کج استفاده کنید. دقت کنید برای قلع کش خود باید یک سر نسوز تهیه کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دسته بندی دستگاه مورد نظرتان را از طریق کادر زیر انتخاب کرده و درخواست خود را همراه با توضیحات لازم ثبت کنید. پس همین الان برای درخواست با خدمات جو تماس بگیرید. سرویس برتر با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند.

همچنین برای قطع کردن پایه های اضافی برد از کف چین استفاده می شود. کف چین : یکی از ابزارآلات کاربردی دیگر در تعمیرات برد کف چین است که برای مونتاژ و دمونتاژ قطعات کمک می کند. مولتی متر : برای تست قطعات روی برد، چه تست سرد چه تست گرم، مولتی بسیار کمک کننده است. تجهیزات هشداردهنده(Alarm Devices) :این تجهیزات همانطورکه میبایست هر سه ماه یکبار بازدید و صحت آنها بدون هرگونه آسیب فیزیکی تایید شود، برطبق روند اشارهشده در استاندارد، باید مورد تست عملکردی نیز قرار گیرند. لامپ تست : اگر بردی به دستتان رسید و قصد عیب یابی و تعمیر آن را داشتید، برای اطمینان از برقراری جریان برق در آن می توانید از لامپ تست کمک بگیرید. شما می توانید با استفاده از سرویس های زود کمک در مدت زمان کوتاهی برای تعمیر دستگاه معیوب اقدام کنید. در موتور برق های مجهز به استارتر نیاز است ساختار استارتر و همچنین از سالم بودن و شارژ بودن موتور برق اطمینان حاصل نمود. روغن لحیم : برای داشتن مونتاژی راحت و بی دردسر، به کار بردن روغن لحیم را فراموش نکنید. درصورتی که دماسنج گرم شود، نشاندهندهی روشن بودن یخچال و کار کردن آن میباشد. بنابراین این باور که تعمیرات موبایل هزینه زیادی دارد، یک باور رایج غلط محسوب میشود.

در صورت پیدا شدن و مشخص شدن ایراد دستگاه، می توان هزینه ی تعمیرات را نیز مشخص کرد و حتی می توان تصمیم گرفت که دستگاه ارزش تعمیر دارد یا نه. با این کار هم از هزینه های اولیه خود می کاهید و هم فرصتی بسیار عالی برای کسب تجربه و مهارت به دست می آورید. اگر شما هم در تهران نیاز به تعمیر یخچال در محل دارید، همین حالا با شرکت ریک سرویس تماس بگیرید، تکنسین سیار این شرکت همه روزه حتی روز های تعطیل در تمام مناطق تهران، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد. ۵- عدم تخلیه اب لباسشویی عمدتا ارتباط مستقیمی در ایرادپمپ تخلیه دارد.البته قسمت های دیگر در بروز این مشکل دخالت دارند مانند: پمپ تخلیه یا شلنگ، میکروسوییچ، تسمه محرک روی قرقره ها، شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی و حتی چفت در ماشین . در واقع ، تنها تعدادی معدود مرکز تخصصی تعمیر موبایل با کارشناسان واجد شرایط هستند که تخصص لازم را برای اکثر برندهای اصلی دارند و دوره آموزش تعمیرات موبایل را برای تمامی برندها گذرانده اند. تعمیر موبایل سامسونگ با کیفیت بسیار بالایی در این مرکز صورت می گیرد. عملکرد دستگاه هر 6 ماه یک بار مورد بررسی قرار گیرد. در ابتدا در مورد تعمیر گوشی در قسمت میکروفون، بایستی به این مورد اشاره کرد که میکروفون انرژی صوتی را به الکتریکی تبدیل میکند.

دیدگاهتان را بنویسید