تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک ، تعمیرات حرفه ای گیربکس اتوماتیک

در نمایندگی تعمیرات موبایل برتر دیجیتال در تبریز، اولین اصل ما در ارائه خدمات به مشتری رعایت انصاف، صداقت، امانتداری و صیانت از حریم شخصی افراد است. به عنوان مثال یک کاربر موبایل هیچوقت نمیتواند پیشبینی کند که قرار است در کدام مکان، چه تاریخ و کدام لحظه گوشی از دست او افتاده و ال سی دی تلفن همراهش با مشکل مواجه شود یا برد گوشی بسوزد و نیاز به تعمیر پیدا کند. اگر شما نیز با چنین مشکلاتی مواجه هستید، می توانید با مراجعه به این مرکز از خدمات تخصصی بهره مند شوید. مرکز تعمیرات تخصصی اتومبیل رنو تعمیرگاه تخصصی ایران رنو در زمینه ی تعمیرات و سرویس دوره ای انواع خودروهای شرکت رنو از جمله لاگونا، سفران، کپچر، تالیسمان،لتیتود، کولیوس، اسکالا، فلوئنس، داستر، مگان، استپ وی، ساندرو، سیمبل، و ال ۹۰ فعالیت می نماید. شایان ذکر است که تمامی قطعات مورد استفاده در این مرکز قطعات اصلی و اورجینال هستند و دارای ضمانت نامه معتبر می باشند. اگر قطعات در دسترس نباشند، قادر به اصلاح گوشی شما نخواهند بود. در حالت کلی بوش متعلق به کشور آلمان بود و در دهه گذشته با تاسیس کارخانه B,S,H در ترکیه بیش از ۷۰ درصد محصولات بوش در کشور ترکیه تولید می شود .

درصورتی که از زمان ساخت اسپرینکلر 75 سال گذشته باشد، فاصله هر کنترل به 5 سال یکبار تقلیل خواهد یافت. اگر خرابی مجدد دستگاه شما از همان قسمتی باشد که توسط سرویس کار ما تعمیرات شده است و چنانچه کمتر از 6 ماه از تعمیرات دستگاه شما گذشته باشد، خیر شما شامل گارانتی خدمات مجاز تعمیرگاه می باشید و هزینه ای جهت تعمیرات مجدد دریافت نمی گردد. میبایست هر سه ماه یکبار بازدید و صحت آنها بدون هرگونه آسیب فیزیکی تأیید شود. دتکتورهای لیزری در تشخیص هر دو نوع آتش بسیار بهتر عمل می کنند. بنابراین دو عامل افزایش دما و مدت زمان آن در عمل کرد آشکارساز مؤثراست نرخ تحریک برای اغلب آشکارسازهای افزایشی معمولاً در دقیقه است و معنی آن این است که چنانچه دمای مکانی ظرف مدت یک دقیقه به میزان افزایش یابد دتکتور در وضعیت هشدار قرار می گیرد. در این سیستم چندین آشکارساز و که یک منطقه از ساختمان را پوشش می دهند در قالب یک مدار به هم پیوسته و به تابلو کنترل مرکزی متصل می شوند بنابراین هر مدار نماینده یک منطقه است. محل استفاده: در آشپزخانه، موتورخانه، پارکینگ و اماکینی که در آنجا اماکن استفاده از آشکارساز دودی به دلیل وجود انواع بخار و دود حاصل از گاز طبیعی تجهیزات وجود ندارد.

در صورت وجود دود اشعه مادون قرمز دچار نقصان و کاستی شده و دتکتور عمل می نماید این نوع دتکتور برای سطوح بزرگ (طول m 100 و عرض m100) به کار می رود و در فاصله ۳۰الی cm 60 پایین تر از سقف نصب می شود و معمولاً برای انبارها و فروشگاهها و اماکن باز استفاده می شود. در این نوع از دکتورها از اشعه مادون قرمز و سلول فتوالکتریک که می تواند در فاصله ۱۰۰متری نصب شود استفاده کرد. ۱- تابلو کنترل مرکزی: تابلو کنترل مرکزی ضمن بررسی کلیه ورودی ها، کلیه تجهیزات خروجی را نیز کنترل می کند و توان الکتریکی کلیه بخشها را تأمین می کند منبع تغذیه اصلی تابلو کنترل از نوع A.C و منبع تغذیه اضطراری آن از نوع D.C (باتری) است. لولهها و اتصالات (Pipe &Fittings): لولهها و اتصالات بکاررفته باید هر سال کنترل شده و در وضعیت مطلوبی باشند. شیرآلات (valves): این تجهیزات یکی از کلیدیترین اجزاء مورداستفاده بوده که میبایست سالانه و یا هر زمان که موردنیاز است تعمیر و نگهداری شده و بعضاً المانهای داخلی آنها مورد بازدید قرار گیرند. باید برای هریک از انواع اسپرینکلرهای نصبشده در سیستم، میبایست یک آچار مخصوص آن در جعبه نگهداری قطعات یدکی وجود داشته باشد تا در زمان مونتاژ و دمونتاژ کردن اسپرینکلرها و آچارکشی، از آن استفاده شود.

محل استقرار جعبه فوق در معرض رطوبت، گردوغبار، خوردگی و یا دمای بیش از 38 درجه سانتیگراد نباشد. برحسب عمل کرد دتکتورهای حرارتی درجه حرارتی باشد به سه دسته تقسیم می شوند. این نوع دتکتورها را بر اساس دمای از پیش تعیین شده و ثابتی عمل می کند. آشکارسازهای دودی نوری در تشخیص آتش های پنهان سریع عمل کرده و در تشخیص آتشهای سریع ضعیف هستند. اصول کشف و تشخیص حریق در سیستمهای آدرس پذیر مشابه سیستمهای متعارف است به جز اینکه در این گونه سیستمها هر یک از آشکارسازهای اتوماتیک یا شستی ها دارای آدرس منحصر به فردی هستند که از طریق آن تابلو کنترل قادر به شناسائی آن است. آنگاه برای هر طبقه نیز یک شیر کنترل نصب گردد تا هنگام تعمیرات سیستم اسپرینکلر، خللی در عملکرد شبکه آب آتشنشانی وارد نشود. آب مورداستفاده در سیستم (Marine Systems) : معمولاً در سیستمهای اطفاء حریق اسپرینکلر، پس از انجام تعمیرات، از آب شیرین بعنوان منبع ذخیره برای تخلیه و آبگیری مجدد تجهیزات استفاده میشود. البته استفاده از برنج همیشه تاثیر لازم را نمیگذارد و توصیه ما این است که اگر یک گوشی آب خورده دارید، هرچه سریع تر آن را به دست تعمیرکار مجربی بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن گوشی را باز کرده و اب و نم موجود را با ابزارهای پیشرفته مناسب از قطعات سخت افزاری گوشی خارج کند.

دیدگاهتان را بنویسید