آموزش تعمیرات موبایل مطابق بازار کار🎓 [پشتیبانی نامحدود ] کاملا تخصصی

به علاوه اکثر تعمیرکاران این مراکز کاربر را از حق قانونی یک ماه مهلت تست یا همان یک ماه گارانتی تعمیرات محروم می کنند و فرد به محض خروج از مغازه تعمیرکار نمی تواند هیچ گونه اعتراضی داشته باشد. مولتیمتر یا اهممتر برای تست خازن، دیود، مقاومتها، ترانزیستور و سایر قطعات و همچنین تست مسیرهای تلفن همراه و ولتاژگیری باتری کاربرد دارد و در آموزش تعمیر موبایل بیشتر از آن جهت عیبیابی استفاده میشود. شما پس از گذراندن دوره آموزش تعمیر موبایل نیاز به ابزارهای این تخصص دارید. هیتر از جمله تجهیزات مهم در حرفه تعمیرات تلفن همراه است که با اعمال هوای گرم قابل کنترل به منظور باز کردن اجزای مختلف تلفن همراه استفاده میشود. در این سیستم چندین آشکارساز و که یک منطقه از ساختمان را پوشش می دهند در قالب یک مدار به هم پیوسته و به تابلو کنترل مرکزی متصل می شوند بنابراین هر مدار نماینده یک منطقه است. نحوه همبندی تجهیزات کشف و تشخیص نسبت به تابلوهای کنترل مرکزی به صورت شاخه ای و شعاعی است هر تابلو کنترل مرکزی متعارف میتواند ۴٫۲ – ۱۲٫۸- ۱۶- zone باشد. تنوع محصولات این برند کره ای باعث شده کاربران موارد بیشتری برای انتخاب داشته باشند و محصولی را انتخاب کنند که قابلیت مورد نظر آنها را به بهترین شکل ممکن در اختیار قرار دهد.

شما میتوانید با گذراندن یک دوره فشرده آموزش تعمیر موبایل حداکثر یک هفتهای در این موسسه، تمام مهارتهای مورد نیاز برای این شغل را فرا بگیرید. برای همین سال ها در کنار یک تعمیرکار کار می کنند و کم کم به این حرفه مسلط می شوند. اما مزایای این شغل لیست بلند و بالایی دارد که در زیر به مهمترین آنها اشاره میکنیم. شغل تعمیرات موبایل هم مانند هر شغلی دیگری مزایا و معایبی دارد ولی خبر خوب این است که دردسرها و دشواریهای این شغل خیلی کم است. این را هم در نظر بگیرید که تعداد مشترکین تلفن همراه بسیار بالاست و هماکنون حدود ۵۳ میلیون در ایران گزارش شده است که نشان از وضعیت خوب بازار کار شغل تعمیرات موبایل دارد. برای تعمیر هر نوع تلفن همراه ، ابتدا نیاز دارید آن را باز کنید. این نوع دتکتورها را بر اساس دمای از پیش تعیین شده و ثابتی عمل می کند. لوپ دستگاهی از لحاظ ظاهری شبیه به میکروسکوپ و در دو نوع آنالوگ و دیجیتال است. این دستگاه یکی از مهمترین لوازم در تعمیر تلفن همراه است که میتوانیم به وسیله آن بورد گوشی را با بزرگنمایی بالایی ببینیم. شاید در گذشته افراد ترجیح می دادند با خراب شدن وسایل خانگی شان آن ها را تعویض کنند و یک وسیله نو را جایگزین کنند.

اولین مزیت یک تعمیرکار موبایل، عدم نیاز به تحصیلات دانشگاهی و سهولت در یادگیری آن است. روند تکاملی موفقیتها برآن شد که در کنار آموزش، به سمت تامین قطعات لوازم برقی خانگی مثل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و انواع یخچال فریزرهای خانگی پیش رویم. دلیل خدمات فوری و شبانه روزی تعمیر ماشین لباسشویی اینکه بعضی ازمشتریان با مشغله کاری زیاد نمی توانند در برخی از ساعات درخواست خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کنند. در این شغل به علت اینکه کار آزاد محسوب میشود، ساعات کاری شما نیز منعطف و به اختیار خودتان است. نکته دیگر اینکه شروع به کار در این شغل نیاز به هیچ سابقه و تجربه کاری ندارد. با توجه به موضوع ضمانت محصولات، انجام برخی از خدمات و یا تعویض برخی از قطعات محصول شامل ضمانت نبوده و به صورت خارج از گارانتی انجام میگردند. سیم لحیم : برای مونتاژ قطعات DIP از سیم با ضخامت ۰.۸ و برای مونتاژ قطعات SMD از سیم لحیم با سایز ۰.۳ و یا ۰.۵ استفاده می شود.

اما این انتهای کار نیست و شما برای انجام تعمیرات موبایل به وسایل نهچندان گران و قابل توجه اما بسیار کاربردی دیگری از جمله شابلون، پنس، پیک، ساکشن کاپ، اسپاجر، سیم قلع، روغن فلکس و روغن لحیم و … از مزایای مراجعه به یک تعمیرگاه حرفه ای و قابل اعتماد می توان به تشخیص دقیق مشکل دستگاه، ارائه گارانتی عالی، زمان مناسب تحویل، ارائه راه حل های مناسب برای مشکلات مختلف، حل کردن مشکلات پیچیده، تعمیرات موبایل با کیفیت انواع دستگاه ها با برندهای مختلف، صرفه جویی در زمان و هزینه و بسیاری از موارد دیگر است. شما میتوانید با هزینه بین ۲ تا ۳ میلیون در این دوره شرکت کنید و مدرک پایاندوره معتبر آن را کسب کنید. تعمیر ساید سامسونگ تهران نیز در شرکت ریک سرویس در محل شما و توسط تعمیرکاران متخصص انجام میشود. تمامی محصولات شرکت بوش BOSCH دارای یک کد شناسایی بوده که هویت کامل دستگاه بر روی آن نوشته شده است. در موبایل انواع پیچ و مهرههای ریز با اندازه و فرمهای مختلف وجود دارد که برای باز کردن آنها به یک ست کامل آچار و پیچ گوشتی استاندارد و مخصوص احتیاج است.

دیدگاهتان را بنویسید