آموزش تعمیرات موبایل [سخت افزاری و نرم افزاری]

اگر آموزش تعمیرات لوازم خانگی را به درستی ندیده اید و از مهارت کافی برای تعمیر لوازم خانگی برخوردار نیستید توصیه می کنیم در یک دوره تعمیرات لوازم خانگی فنی حرفه ای ثبت نام کنید. ماشین لباسشویی با توجه به اینکه یکی از ضروریات هر منزلی به حساب میاد ، در صورت خرابی دردسر های زیادی رو برای ما به ارمغان میاره . به طور مثال نحوه شارژ گاز یخچال را یاد می گیرید، تعمیر شیر الکتریکی، هیتر و دیگر قطعات ظرفشویی را یاد می گیرید، با انواع مشکلات ماشین لباسشویی و نحوه تعمیر آنها آشنا می شوید. بدون شک در این بازار تعمیرکار موفق است که خود را با آخرین تکنولوژی ها هماهنگ کرده و بتواند انواع مشکلات را گوشی های موبایل اندروید و آیفون تعمیر نماید. در زیر برای آشنایی بیشتر شما با شغل تعمیرات موبایل و شرایط ورود به بازار کار آن اطلاعات کاملی از جمله درآمد تعمیرکار موبایل، وضعیت بازار کار شغل تعمیرات موبایل، سرمایه مورد نیاز برای تعمیرات موبایل، ابزارهای مورد نیاز تعمیرات موبایل، مزایا و معایب شغل تعمیرات موبایل و همچنین مطالب تکمیلی دیگر آورده شده است تا به شما تصویر ذهنی درستی قبل از ورود به بازار کار تعمیرات موبایل بدهد.

تقریبا بیش از ۷۰ درصد افرادی در بازار کار فعال هستند دارای یک گوشی تلفن همراه هوشمند هستند. در بسیاری موارد، صفحهی شکستهی گوشی ما به معنی ال سی دی خراب و دور انداختنی نیست. شارژ نشدن باتری، مشکلات فیس آیدی، شکستن ال سی دی و خراب شدن دوربین برخی از شایع ترین ایرادات این گوشی هاست. تعمیر ال سی دی، مشکلات نور و صفحه نمایش، خراب شدن باتری، شارژ نشدن گوشی، آب خوردگی، زود شارژ خالی کردن، خراب شدن سوکت شارژ، مشکلات میکروفون و اسپیکر، مشکلات ویبره، آنتن دهی، نصب نشدن برنامه ها، خراب شدن دوربین برخی از رایج ترین مشکلاتی است که افراد به دنبال یک تعمیر کار ماهر برای رفع آنها هستند. دقت و رعایت کیفیت از دیگر فاکتورهای مهم برای موفقیت در بازار کار این شغل است. درآمد تعمیرکار موبایل، چه نرمافزار و چه سختافزار به عوامل مختلفی از جمله تجربه، مهارت، سرعت عمل، تنوع و کیفیت خدمات و مشتری مداری تعمیرکار و همچنین مکان و ساعات کاری تعمیرگاه، قیمت ارائه شده و میزان تبلیغات بستگی دارد. در یک خط خلاصه بگم، پاسخگویی عالی، حضور به موقع تعمیرکار در محل، و تعمیرات عالی یخچال من در منزل.

با تحقیقات میدانی و پرس و جو از تعمیرکاران حرفهای موبایل و بررسیهای انجام شده، عددی که در سال ۱۴۰۰ برای درآمد یک تعمیرکار سخت افزار تلفن همراه متصور است، عددی بین ۷ تا ۱۵ ملیون تومان است و درآمد یک تعمیرکار نرمافزار عددی کمتر از این مقدار است. همچنین میتوانید با استفاده از یک پنبه خشک آن را تمیز کنید تا گردوغبار و کثیفیهایی که به درگاه شارژ شما اجازه نمیدهد بهدرستی کار کند را از بین ببرید. خوشبختانه، وضعیت بازار کار شغل تعمیرات موبایل خیلی پر رونق و با قدرت و به کار خود ادامه میدهد و تاثیری از شرایط کرونا نگرفته است. این مشکل به این صورت است که یخچال سامسونگ عالی دارد خنک میکند اما فریزر سامسونگ گرم است و یا برعکس آن که فریزر سامسونگ مثل ساعت کار میکند و یخچال سامسونگ گرمه گرم می باشد. مشکلات نرمافزاری در اکثر مواقع رفع میگردد اما در مورد مسائلی که ناشی از سختافزار گوشی است، این موضوع همیشه صدق نمیکند. شاید برای خرابی گوشی باز هم به مرکزی که گوشی را خریداری کرده اید مراجعه کنید اما بهرحال شرکت گارانتی کننده موظف به برطرف کردن مورد و عیب خواهد بود.

اما در کل چه بازهای را میتوان برای میزان درآمد این شغل در نظر گرفت؟ از آنجایی که آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای بوده بعد از پایان دوره به کارآموزان مدرک معتبر داده می شود. بله. آموزشگاه فنی پویان در نظر دارد برای افرادی که دوره آموزش تعمیرات موبایل را میگذرانند، دوره کارآموزی برگزار کند تا کارآموزان تسلط کامل را کسب کنند. آیا امکان کارآموزی پس از دوره آموزش تعمیر موبایل موجود است؟ آیا کسی که هیچ شناختی از تعمیرات موبایل ندارد هم می تواند در این دوره آموزشی شرکت کند؟ آیا آموزشگاه برای کارآموزانی که از شهرستان ها شرکت میکنند خوابگاه درنظر گرفته است؟ وجود افراد متخصص و تکنسین خوب باعث میشود تا ارائه خدمات و بهرهوری کل مرکز ارائه تعمیرات گوشی هوشمند، افزایشیافته و نیز پایان کارها سریعتر و دقیقتر از سایر مراکز انجام گیرد که این به نفع مشتری و نیز شرکت است. 1. برای جلوگیری از این مشکل لازم است تا یخچال خود را در جایگاه مناسب و خنک قرار دهید و از تابش حرارت و گرمای مستقیم به آن جلوگیری کنید. برای ثبت درخواست و اطلاع از نرخ تعمیرات موبایل 1400 شما میتوانید به صفحه درخواست تعمیر موبایل مراجعه کنید و با وارد کردن مدل گوشی و علل خرابی درخواست خود را ثبت نموده تا در اسرع وقت همکاران ما درخواست شما را بررسی نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید